About us

doublered cars museum

Dominantou nielen hotela, ale aj širokého okolia, je jedno z najväčších múzeí športových a exotických áut v strednej Európe.

Patríte medzi fanúšikov automobilových veteránov? Alebo si vaše srdce získali športové autá? 

Priamo v centrále firmy Double Red sa na piatich poschodiach rozprestiera rozsiahla zbierka športových a exotických áut. V múzeu sa nachádza približne 70 vozidiel a zbierka sa neustále rozrastá. Pribúdajú nové automobily domácich i zahraničných značiek.  

Múzeum je tematicky rozdelené podľa dekád. Nájdete tu vozidlá zo 70., 80. a 90. rokov 20. storočia a vozidlá zo začiatku 21. storočia.  

 

Fotografovanie a filmovanie bude v múzeu povolené, pokiaľ nebude na prekážku pre iných návštevníkov alebo zamestnancov múzea. 

Večerajte medzi umením.


Vychutnajte si čerstvé, sezónne menu nášho šéfkuchára v unikátnych priestoroch inšpirovaných Šrotart umením. Počet miest je obmedzený, preto si svoj stôl rezervujte včas.

Po prehliadke nášho jedinečného múzea plného exotických vozidiel môžete svoj zážitok obohatiť aj o ten gastronomický. Vychutnajte si pohár vína, lahodnú kávu alebo fantastickú večeru v našich unikátnych priestoroch.
Koľko Art Deco je dosť Art Deco?
 
unikátny Sky Bar s výhľadom na Brezno a nádherné Nízke Tatry.
 
Ponúkame vám ideálne priestory na realizáciu vašich vysnívaných osláv, svadieb či stretnutí. Dokonalá kombinácia otvorených priestorov, skvelého jedla a celkového pocitu pohodlia a štýlu. Jedlo zabezpečuje kuchyňa v reštaurácii na prvom poschodí Double Red Headquarters...
Hotel dýcha industrialitou


Hotel dýcha industrialitou, tak ako aj jeho poloha. Kedysi priestory, v ktorých sa hotel nachádza, patrili strojárenskej spoločnosti, čo prinieslo hotelu svojský, netradičný dizajn. Prvky industriálneho štýlu zostali zanechané najmä v priestoroch schodiska a múzea, kde sú hlavnou dominantou nosné piliere. Takéto detaily hotelu dodávajú ešte väčší nádych tohto stále pretrvávajúceho štýlu, ktorý aj vďaka tomu hotel radí na zoznam miest, ktoré by ste rozhodne mali navštíviť.

Hotel sa nachádza len 5 minút autom od centra mesta Brezna. Okrem toho máte ako na dlani množstvo turistických či voľnočasových atrakcií...